Pelety CAMELLOT Premium ENplus A1 – balení 15 kg

94.50 

6,30 Kč / kg

Cena za pytel 15 kg.

České certifikované pelety CAMELLOT PREMIUM ENplus A1 jsou vyrobené výhradně z čistých smrkových pilin bez příměsí kůry.

Porovnat
Kategorie:

Popis

České certifikované pelety CAMELLOT PREMIUM ENplus A1 jsou vyrobené výhradně z čistých smrkových pilin bez příměsí kůry. Jedná se o vysoce hodnotné palivo, které je zárukou optimálního využití topného zařízení. Pelety Camellot ENplus A1 jsou charakteristické vysokou výhřevností, nízkým obsahem popele a současně velmi příznivou cenu. Výroba pelet probíhá plně v souladu s ČSN EN 14951-2, třída ENplus A1.

Pelety jsou určeny pro použití v automatických kotlech a kamnech přizpůsobených topení peletami. Pelety Camellot ENplus A1 neobsahují žádná chemická pojiva nebo jiné znečišťující látky. Při použití pelet se řiďte instrukcemi k provozování konkrétního topného zařízení. Malé množství popele, které při hoření vznikne, lze použít jako účinné zahradní hnojivo.

Pelety jsou balené v perforovaných PE obalech po 15 kg. Ten brání proniknutí atmosférické vlhkosti a současně umožňuje čistou a bezprašnou manipulaci při skladování i samotném topení. Dřevěné pelety skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Při manipulaci se dřevěné pelety nesmí dostat do kontaktu s vodou!

Další informace

Dřevní hmota

čisté smrkové odkorněné dřevo

Výhřevnost

16,5 MJ/kg

Průměr

6 mm

Popelnatost

≤ 0,6 %

Obsah vody

≤ 10%

Hmotnost balení

15 kg / pytel

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Pelety CAMELLOT Premium ENplus A1 – balení 15 kg”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *